УКРАЇНА

МОЗ вважає поновлення Амосової на посаді ректора «рейдерським захопленням вишу»

21 вересня, 2018 14:39
УКРАЇНА/МОЗ вважає поновлення Амосової на посаді ректора «рейдерським захопленням вишу»
Зберегти
Вигляд
Міністерство звернулося до Нацполіції та Генпрокуратури та заявило, що Амосова вчиняє злочини.

Міністерство охорони здоров’я України вважає незаконним поновлення на посаді екс-ректорки медичного університету Богомольця Катерини Амосової. Міністерство звернулося до Нацполіції та Генпрокуратури та заявило, що Амосова вчиняє злочини.

Про це йдеться в повідомленні Мінохорони здоров’я.

«Одразу після винесення рішення суду (про поновлення її на посаді – ред), Катерина Амосова вже почала видавати «накази» про власне поновлення на посаді ректорки НМУ та про скасування усіх наказів, які видавав визнаний МОЗ України в.о. ректора Олександр Науменко», — заявили в МОЗ.

Міністерство вважає, що Амосова юридично не має права цього робити.

Міністерство заявило, що Амосова вчинила «рейдерське захоплення» університету і на підставі цього звернулося до Національної поліції та Генеральної прокуратури із заявами про вчинення злочину.

Відомство вважає рішення суду про поновлення Амосової на посаді ректора незаконним і упередженим, тому що суд відхилив всі спроби МОЗ залучити свідків, докази та затягував передання справи до Апеляційного суду.

20 вересня суд знову поновив Амосову на посаді ректорки медуніверситету Богомольця: МОЗ готує апеляцію.

У Міністерстві охорони здоров'я назвали рішення суду «сумнівним» і зазначили, що без відповідного наказу МОЗ України та внесення змін до Єдиного державного реєстру Катерина Амосова не має повноважень ректора університету.

20 лютого Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов'язків «за відмову здійснити протиправні дії».

Наглядова рада медуніверситету Богомольця підтримала відсторонену ректорку Амосову.

20 лютого студенти Національного медичного університету імені Богомольця заблокували вхід до ВНЗ для новопризначеного виконувача обов'язків ректора Михайла Захараша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Конфлікт в медуніверситеті: Чому відсторонили ректорку Катерину Амосову.

2 березня відсторонену ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову суд відновив на посаді.

2 квітня МОЗ звільнило ректорку медуніверситету Богомольця Амосову. А 23 квітня МОЗ оголосило конкурс на посаду ректора медуніверситету Богомольця.

11 вересня МОЗ України призначило колишнього проректора Олександра Науменка виконувачем обов’язків ректора Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

/Лев Коротаєвський

Пов`язані новини