Батько Катерини Гандзюк Віктор прокоментував завершення досудового слідства щодо двох фігурантів справи — Олексія Левіна (Москаленка) та Владислава Мангера.

У коментарі hromadske він зазначив, що вважає таке рішення прокуратури передчасним, бо це може свідчити про домовленість підозрюваних зі слідством.

«Я бачу тут дві причини. Перша — можливо, домовилися. А друга — просто, можливо, бажання у нинішнього керівництва прокуратури такого трешу, хайпу, успіху, небажання далі розслідувати», — сказав Віктор Гандзюк.

Він нагадав, що передачі справи до суду вимагав саме захист підозрюваного замовника Владислава Мангера.

«Як тільки почалася екстрадиція Левіна, то одразу адвокати Мангера почали вимагати термінової передачі справи в суд. Очевидно для того, щоб Левін не встиг дати покази в суд. А Венедіктова зробила те, що просив Мангер — Левін показів не дав, Павловський показів не дав, а справа йде в суд. Схоже, що домовились», — сказав батько Катерини.

Також Віктор Гандзюк обурений, що слідство не назвало прізвищ Гордєєв і Рищук: «Ми вважаємо їх безумовно причетними».

Він упевнений, що слідство мало б використати ще три наявних місяці для збору більшої доказової бази, бо зараз доказів недостатньо.

Також батько Гандзюк наголосив, що звістка про завершення слідства була для нього й адвоката новиною.

«Не залучався наш адвокат до цих дій, ніякої інформації не надходило. І два ключових свідки — Левін, Павловський — не дали свідчень. Ще були слідчі дії, які ініційовані стороною потерпілих, ми просили допитати, були люди готові дати свідчення, ніхто не цікавився», — заявив він.

Також Віктор Гандзюк розповів, що мав розмову з генпрокуроркою Іриною Венедиктовою, але, на його думку, це були «загальні фрази». 

27 квітня в Офісі генерального прокурора України заявили про завершення досудового слідства у провадженні щодо підозрюваних організатора та замовника нападу на радницю міського голови Херсона Катерини Гандзюк — Олексія Левіна (Москаленка) та Владислава Мангера.

А от адвокати Мангера задоволені передачею справи до суду в такому вигляді.

Після оголошення про завершення слідства під Офісом президента влаштували акцію протесту. Згодом учасники акції пішли до помешкання генпрокурора Ірини Венедіктової, аби висловити незгоду з її рішенням.

Нагадаємо, 31 липня 2018-го херсонську активістку та радницю міського голови Катерину Гандзюк облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні

Вирок у справі вже отримало п’ятеро осіб, які зізналися у скоєному та пішли на угоду зі слідством. Ще один обвинувачений Ігор Павловський, якому інкримінують приховування злочину також пішов на угоду зі слідством, але порушив її умови. Павловського знову затримали та взяли під варту за іншою підозрою — створення злочинної організації на Херсонщині.

Поділитись: