У Києві 25 червня під стінами ізолятора тимчасового тримання друзі, родичі та музиканти влаштували акцію на підтримку Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко — фігурантів у справі вбивства журналіста Шеремета.

Про це повідомляє кореспондент hromadske з місця події.

Так, під стінами ІТТ вони співали для Антоненка та Кузьменко.

Підтримати фігурантів прийшли Фагот (гурт ТНМК), Сергій Кузін, Соня Сотник, Анатолій Векслярський та інші музиканти.

Також на акцію прийшла одна з підозрюваних у справі Шеремета Яна Дугарь, яку раніше відпустили під заставу з-під домашнього арешту. 

На події родичі фігурантів та відомі музиканти анонсували старт всеукраїнської кампанії «200 днів брехні».

Нагадаємо, 21 травня стало відомо, що підозрюваним у справі вбивства Павла Шеремета — Юлії Кузьменко, Яні Дугарь та Андрію Антоненку — змінили підозри, з яких зникли згадки про «ультранаціоналістичні ідеї» і «велич арійської раси», а організаторами слідство тепер називає невстановлених осіб.

А 22 травня адвокати повідомили про те, що Національна поліція завершила досудове слідство щодо трьох підозрюваних. Матеріали справи планують передати до суду.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016-го о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми. Розслідування убивства Шеремета високопосадовці публічно називали «справою честі», утім понад 3,5 роки попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайтів, у справі про вбивство Шеремета не було жодного офіційного підозрюваного.

Поділитись: