УКРАЇНА

МЗС Данії наголосило на важливості створення Антикорупційного суду в Україні

20 лютого, 2018 17:31
УКРАЇНА/МЗС Данії наголосило на важливості створення Антикорупційного суду в Україні
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ Королівства Данія Андерс Самуельсен, заявив, що створення Антикорупційного суду має бути пріоритетним питанням для уряду.

Міністр закордонних справ Королівства Данія Андерс Самуельсен, заявив, що створення Антикорупційного суду має бути пріоритетним питанням для уряду.

Про це він заявив під час конференції «Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні», передає кореспондент Громадського.

«Створення Антикорупційного суду є ключовим. Це дасть змогу створити ланку антикорупційних органів, які разом зможуть ефективно боротися із корупцією в Україні», — підкреслив очільник данського МЗС.

На думку Самуельсона, не подолавши корупцію, українська влада не забезпечить розвиток, створення робочих місць, не матиме довіри ні у міжнародних партнерів, ні у власного народу.

Раніше в МВФ наголосили, що Україна має невідкладно розглянути законопроект про Антикорупційний суд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Першочергова задача України — створити незалежний антикорупційний суд» — постійний представник МВФ в Україні.

6 лютого Порошенко закликав Раду негайно розглянути законопроект про «Антикорупційний суд»

Раніше у Всесвітньому банку заявили про неприпустимість законопроекту про антикорупційний суд у нинішній редакції.

Також Міжнародний валютний фонд назвав ухвалення президентського законопроекту про Антикорупційний суд у наявній редакції «порушенням зобов’язань перед міжнародними партнерами».

 

Пов`язані новини