МЗС Росії оголосив про припинення діяльності на території країни Британської ради — міжнародної організації, що займається просуванням британської культури і освіти

МЗС Росії оголосив про припинення діяльності на території країни Британської ради — міжнародної організації, що займається просуванням британської культури і освіти.

«У зв'язку з неврегульованістю статусу Британської ради в Російській Федерації припиняється його діяльність», — йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті російського зовнішньополітичного відомства.

Лондон попереджений про те, що, якщо будуть зроблені подальші «дії недружнього характеру відносно Росії», Москва може прийняти інші заходи, додали в МЗС.

МЗС Росії заявило про вислання 23 британських дипломатів «у відповідь на дії Британії».

Раніше повідомлялося, що російські дипломати залишать Британію 20 березня.

14 березня прем’єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення 23 російських дипломатів у зв'язку з отруєнням колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. Окрім того, Британія заявила про замороження російських активів в країні. Санкції можуть зачепити найближче оточення Путіна, вважає міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон.

Також Британія попередила громадян про небезпеку подорожей до Росії. Окрім того, Мей анонсувала засідання ради НАТО щодо хімічної зброї Росії. Через міжнародний скандал Королівська сім'я та британські міністри не поїдуть на ЧС-2018 в Росії. Британський регулятор у сфері телерадіомовлення не виключив блокування телеканалу Russia Today, працює у Британії. РФ погрожує заборонити британські ЗМІ у разі блокування Russia Today.

США підтримали рішення Британії вислати російських дипломатів.

Представниця США при ООН Ніккі Гейлі заявила на екстренному засіданні Ради безпеки ООН, що Росія несе відповідальність за хімічну атаку у Великій Британії на Сергія Скрипаля та його дочку.

Російські фондові ринки відреагували падінням на заяву Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруєння в Британії: знайомі методи Росії

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля: що відомо

Поділитись: