Фото:

IMBD

Дві колишні студентки, які навчалися в акторській школі Джеймса Франко, подали на актора до суду. Вони звинувачують його в сексуальних домаганнях.

Про це пише New York Times.

Сара Тітер-Каплан і Тоні Гаал подали позов проти 41-річного актора та його бізнес-партнерів до Вищого суду Лос-Анджелеса. Вони зазначили, що чоловіки «займалися широко розповсюдженою неприйнятною та сексуально обумовленою поведінкою щодо студенток».

Колишні студентки стверджують, що сексуальні домагання відбувалися під час і після занять. Вони також звинувачують актора в дискримінації за статтю та шахрайстві.

Адвокат Франко Майкл Плонскер відкинув звинувачення. За його словами, вже не вперше з'являється інформація про сексуальні домагання актора, яка не відповідає дійсності.

«У нас не було можливості детально розглянути скаргу, оскільки вона з'явилася в пресі до того, як про це дізнався мій клієнт. Джеймс буде не тільки захищати себе, але й буде вимагати відшкодування збитку від позивачів та їхніх адвокатів за подання цього образливого позову», — запевнив адвокат.

Джеймс Франко відкрив акторську школу Playhouse West Studio у 2014 році, але закрив її у 2017 році.

Нагадаємо, у січні 2018 року акторка Вайолет Палі звинуватила Джеймса Франко, який отримав премію «Золотий глобус» за кращу комедійну роль, у сексуальних домаганнях.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile