На території військового полігону в Чернігівській області сталася пожежа, внаслідок якої троє військовослужбовців отримали опіки.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації.

Пожежа двох військових наметів УСБ-56 спалахнула о 02:00 28 лютого біля смт Гончарівське на території 242 загальновійськового полігону оперативного командування «Північ» військової частини 3321 Міністерства оборони.

«Вогнем знищено намети… Внаслідок пожежі три особи отримали опіки верхніх кінцівок. На гасіння пожежі підрозділи ДСНС не залучались», — уточнили в департаменті.

Зазначають, що причина та збитки наразі встановлюються.

Раніше уряд встановив нові штрафи за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки. Також ввели кримінальну відповідальність за порушення вимог техногенної безпеки, що призвело до аварії чи іншої небезпечної події з тяжкими наслідками.

А рятувальники повідомляли, що в Україні проводять позапланові перевірки протипожежної безпеки.

Перед цим президент Володимир Зеленський доручив Кабміну спільно з місцевою владою перевірити пожежну безпеку у всіх закладах, установах та організаціях із масовим перебуванням людей.

Поділитись: