У Чернігівській області лабораторно підтвердили перший випадок інфікування коронавірусом.

Про це повідомив очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

«Хворий знаходиться в окремому боксі інфекційного відділення Борзнянської районної лікарні. Він перебуває під наглядом лікарів, стан задовільний», — написав чиновник.

Прокопенко зазначив, що наразі визначено перше коло контактних осіб, вони всі перебувають на самоізоляції та знаходяться під медико-санітарним наглядом. Самоізоляцію контролюють поліцейські, переконує голова ОДА.

В Україні, за офіційними даними МОЗ станом на вечір 27 березня, зафіксовано 310 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 28 березня у світі офіційно зафіксували 597 458 випадки коронавірусу, 27 370 пацієнтів померли, 133 373 — вже одужали.

Поділитись: