Науковий співробітник Лондонського музею природознавства Майкл Дарбі назвав на честь шведської екоактивістки Грети Тунберг новий вид одних із найменших жуків.

Жук отримав назву Nelloptodes gretae, повідомляє пресслужба музею.

Науковець відкрив новий вид, коли досліджував його зразки в музеї. Nelloptodes gretae мають блідо-жовтий колір, а їх довжина не більша за 0,79 міліметра.

Жук не має очей та крил, але має вуса. Також ці створіння не паразитують та не живуть в організмі інших тварин.

«Я підозрюю, що це вперше, коли вид назвали на честь Грети. Я не знаю жодного іншого жука, названого на її честь», — сказав Дарбі.

Дослідник підкреслив, що він прихильник ідей Грети щодо порятунку планети.

23 вересня шведська екоактивістка Грета Тунберг приїхала на Генасамблею ООН і під час свого виступу звинуватила світових лідерів у зраді нового покоління через недостатню боротьбу проти зміни клімату.

Нагадаємо, 16-річна школярка Грета Тунберг розпочала Марші за клімат. Вона пропускала школу щоп’ятниці, починаючи з серпня 2018 року, а натомість виходила на одиночні пікети біля будівлі шведського парламенту, вимагаючи вжити заходів для запобігання глобальному потеплінню. Така акція стала початком рух Fridays for Future. Відтоді до нього долучилися понад мільйон молодих людей з усього світу.

Поділитись: