Життя

На Дніпропетровщині учні 38 шкіл залишаються на вимушених канікулах через відсутність опалення

Інтерфакс-Україна
Життя/На Дніпропетровщині учні 38 шкіл залишаються на вимушених канікулах через відсутність опалення
Зберегти
Вигляд
У Павлограді та Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) Діпропетровської області учні 38 шкіл залишаються на вимушених канікулах через відсутність опалення в навчальних закладах.

Начальниця департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Тетяна Онищенко розповіла, що на канікулах залишаються учні 19 із 40 шкіл міста.

«Міський голова перебуває в Києві і вирішує це питання. Сподіваюся, що до кінця тижня питання буде вирішене, і діти розпочнуть навчання. Загалом у місті 24,7 тисяч учнів», — зазначила вона.

На відміну від Кам’янскього, у Павлограді без опалення залишаються всі 19 шкіл міста.

Для всіх 11,7 тисяч учнів міста продовжено канікули на невизначений термін, зазначила начальниця відділу освіти Павлоградської міської ради Ірини Дем’яненко.

Вона уточнила, що учні 1-8 класів навчаються дистанційно, а для учнів 9-11 класів організовані індивідуальні консультації, які тривають не більше 1,5 години на день.

За її словами, з 15 листопада у чотирьох школи, які мають індивідуальне опалення, можуть відновити навчальний процес.

Дем’яненко також зазначила, що сьогодні на оперативній нараді в міськраді оголосили, що у місті запускають усі котельні. 

«Є впевненість, що всі діти повернуться до навчання до кінця цього тижня, крайній термін — понеділок», — наголосила вона.4

Нагадаємо, у херсонських школах зупинили навчання через відсутність опалення.

12 листопада у Кривому Розі містяни підпалили шини під офісом «Криворіжгаз» через відсутність опалення. Та вже наступного дня в місті запрацювали всі котельні. Через відсутність опалення поліція відкрила кримінальне провадженняНафтогаз звинуватив облгаз, який контролює український олігарх Дмитро Фірташ, у зриві опалювального сезону в Кривому Розі.Пов`язані новини