У зоні бойових дій на Донбасі 8 листопада бойовики 11 разів порушили режим припинення вогню. Унаслідок обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил дістав поранення.

Про це повідомили у штабі операції Об'єднаних сил.

Обстріли з боку бойовиків фіксували неподалік Водяного, Лебединського, Гнутового, Оріхового, Луганського, Залізного, Зайцевого, Кримського, Південного та в районі Золотого (поза межами ділянки розведення).

Також минулої доби, 8 листопада, один військовий помер у лікарні від отриманих напередодні поранень.

Нагадаємо, 1 жовтня 2019-го на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого, того ж дня українська сторона погодилась формулу Штайнмаєра. Після розведення має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

1 листопада у штабі операції Об'єднаних сил повідомили про завершення розведення військ поблизу населеного пункту Золоте-4 Луганської області, яке розпочалося 29 жовтня. Зауважимо, що перед початком розведення не минуло 7 днів тиші, однак розведення все одно відбулося.

Глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що якщо в районах Золотого та Петрівського не буде обстрілів і розведення відбудеться, це «відкриє шлях» до зустрічі «нормандської четвірки».

Поділитись: