У Донецькій області, станом на 27 квітня 52 людини захворіли на коронавірус, 28 з них — медики. На Луганщині — 29 хворих, проте жодного випадку інфікування медиків не зафіксовано.

«В Донецькій області кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції складає 52 особи: 34 — у Маріуполі, пʼять — у Бахмуті, по дві — у Дружківці, Словʼянську, Костянтинівці та Нікольському районі, по одному випадку — у Білозерську, Мирнограді, Миколаївці, Покровську та Мангушському районі. З них 28 осіб — це медичні працівники: лікарі, медичні сестри, фельдшери, санітарки, а також водій «швидкої допомоги», — розповів на брифінгу у Краматорську начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоровʼя департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА Олександр Педенко.

Заступниця голови Луганської ОДА Катерина Безгинська у відповідь на питання hromadske повідомила, що у регіоні не зафіксовано жодного випадку інфікування медиків коронавірусом, а є лише випадок зараження одного соціального працівника.

Зазначимо, що на початку квітня у Рубіжанській центральній міській лікарні кілька медиків опинились серед контактних осіб людини, у якої виявили коронавірус, проте результати їхніх тестів виявились негативними.

Раніше в уряді заявляли, що так звана «ДНР» замовчує перший летальний випадок від коронавірусу на окупованій Донеччині.

Поділитись: