Життя

«Хто замовив Катю Гандзюк?»: на форумі Порошенка порвали плакат із закресленими прізвищами Рищука та Гордєєва

«Хто замовив Катю Гандзюк?»
Життя/«Хто замовив Катю Гандзюк?»: на форумі Порошенка порвали плакат із закресленими прізвищами Рищука та Гордєєва
Зберегти
Вигляд
Охоронці на форумі президента Петра Порошенка забрали телефон в активіста, який хотів підняти плакат із закресленими прізвищами та депутата Херсонської обласної ради Євгена Рищука та голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та порвали плакат.

Двоє охоронців тримали активіста за плечі та не давали встати з місця. Також ігнорували прохання показати документів, коли активіст хотів їх сфотографувати в нього забрали телефон та порвали плакат, повідомляють у спільноті «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Микола Виговський зазначив для Громадського, що охоронці не давали йому встати під час того, як заграв гімн.

«Коли я намагався підняти плакат вгору, вони його опускали вниз і тим самим порвали плакат», — сказав Виговський.

Він також уточнює, що охоронців було п'ятеро.

«Активісту Миколі Виговському, який прийшов на зустріч із Петром Порошенком, не дали поставити президенту запитання: коли двоє замовників вбивства Катерини - Андрій Гордєєв та Євген Рищук — будуть зняті з їх посад?», — йдеться в публікації на сторінці «Хто замовив Катю Гандзюк?».

У Києві перед зустріччю Тимошенко з виборцями затримали активістів з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Нагадаємо, 4 лютого активісти вимагали від президента Петра Порошенка звільнити з посад членів його політичної партії, які можуть бути причетні до вбивства Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Херсонської ОДА відповів на звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк

Пов`язані новини