На Хмельницькій атомній електростанції, що розташована поблизу міста Нетішин, станом на 8 травня у 5 працівників підтвердили коронавірус. За останню добу там виявили 2 нових випадки.

Про це повідомляє пресслужба ХАЕС.

Там переконують, що наразі тестують усіх контактних осіб хворих та здійснюють усі необхідні заходи, аби запобігти поширенню коронавірусу.

Фото:

ХАЕС

Водночас на території Нетішинської міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) станом на ранок 8 травня лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 37 осіб. За минулу добу зареєстровано 11 нових випадків.

В ОТГ 151 особа наразі перебуває на самоізоляції, 5 осіб – на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 390 осіб.

Зазначимо, у березні через пандемію коронавірусу державне підприємство Енергоатом посилило карантинні заходи на АЕС, зокрема щодо персоналу, який відповідає за найбільш критичні напрямки роботи українських атомних електростанцій.


Загалом в Україні з початку епідемії вже підтвердили 14 195 випадків коронавірусу. З них 2 706 пацієнтів одужали, а 361 людина померла.

У світі зафіксували 3 млн 917 тисяч 619 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 344 тисячі 152 людини одужали та 270 720 померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 302 тисячі 747 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: