Сьогодні, 25 березня, у Луганській області підтвердили перший випадок інфікування новим коронавірусом. За даними кількох джерел hromadske, інфікований Олександр Романовський — громадський діяч та бізнесмен з Рубіжного, який є головою Луганського обласного відділення партії «Батьківщина».

Джерело з оточення Романовського повідомило, що він перебуває в ізоляції з 19 березня. Перший тест на коронавірус показав негативний результат. Сьогодні прийшли результати повторного тесту, і вони були позитивними.

Зараз стан хворого стабільний, він отримує необхідне лікування у стаціонарі інфекційного відділення Рубіжанської міської лікарні.

hromadske намагається зв'язатися з Романовським, аби взяти коментар, однак наразі він не відповідає на дзвінки та на повідомлення.

Оновлено: Увечері 25 березня Романовський підтвердив, що в нього виявили коронавірус. Він додав, що його стан середньої важкості.

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31 випадок, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Наразі зафіксували 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: