У Луганській області поблизу лінії зіткнення скоротять кількість блокпостів з 15 до 8

У Луганській області поблизу лінії зіткнення скоротять кількість блокпостів з 15 до 8.

Про це повідомив глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

«На двох стаціонарних блок-постах «Лисичанськ-Бахмут» та «Кремінна-Лиман» ведеться оптимізація роботи: забезпечення водопостачання та водовідведення, освітлення, асфальтування тощо», — написав він у Facebook.

Також, за словами Гарбуза, в облдержадміністрації будуть розробляти механізм фінансування та утримання стаціонарних блокпостів.

«Питання безпеки на транспорті, дотримання правил перевезень пасажирів та вантажів, руху негабаритного транспорту перебуває на моєму особистому контролі», — додав Гарбуз.

Раніше в ефірі Громадського політичний аналітик фонду «Демократичні ініціативи імені І. Кучеріва» Марія Золкіна повідомила, що на території Луганської області, після зміни формату АТО значно зменшилась кількість блокпостів українських військових.

Раніше командування Об’єднаних сил заявило, що здійснить заходи для покращення безпекової ситуації на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись: