УКРАЇНА

На Львівщині невідомі обшукали редакцію газети, але поліція це ігнорує — спілка журналістів

15 лютого, 2018 19:23
УКРАЇНА/На Львівщині невідомі обшукали редакцію газети, але поліція це ігнорує — спілка журналістів
Зберегти
Вигляд
На Львівщині 9 лютого до редакції «Самбірської газети» увійшли понад 10 чоловіків і самовільно провели обшук попри прохання покинути редакцію.

На Львівщині 9 лютого до редакції «Самбірської газети» увійшли понад 10 чоловіків і самовільно провели обшук попри прохання покинути редакцію.

Про це йдеться заяві Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

Серед людей, які увірвалися до редакції газети, був і депутат міської ради Самбора, зазначає НСЖУ.

«Чоловіки почали висловлювати претензії заступнику редактора щодо матеріалу про місцеву «Самооборону», який вийшов у попередньому числі», — йдеться у повідомленні.

Потім присутні почали самовільно обшукувати шафи й без дозволу витягти речі. На прохання покинути редакцію не реагували.

Редактор газети Андрій Жепко в коментарі НСЖУ повідомив, що чоловіки погрожували журналістам, викрикували непристойні та образливі слова.

Повідомляється, що працівники редакції написали заяву до поліції. Водночас правоохоронці заявили, що у діях невідомих серйозних порушень не вбачають.

Газета згодом звернулася до обласного управління поліції, в прокуратуру та СБУ.

Раніше до офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер», вранці 8 лютого прийшли з обшуками співробітники поліції та військової прокуратури. Силовики винесли із приміщення речі, а юристів і журналістів медіахолдингу у приміщення не пустили. 

Управителем приміщень бізнес-центру «Гулівер» став ТОВ «Бізнес-центр Навігатор». 

Пізніше медіахолдинг «Вести» заявив про затримання Службою безпеки трьох чоловіків, які брали участь у погромі редакції.

ДИВІТЬСЯ: Блокування «Вестей»: Повернення активів чи перешкоджання діяльності ЗМІ.

Пов`язані новини