Суд зобов’язав перерахувати голоси на 119-му окрузі у Львівській області, де переміг чинний депутат, кандидат від «Європейської солідарності» Михайло Бондар. «ЄС» висловила обурення рішенням суду.

Про це повідомили в прес-службі партії 5-го президента Петра Порошенка.

«Рішення Львівського адміністративного суд про абсолютно безпідставний перерахунок голосів у 119-му виборчому окрузі — це зухвала спроба відібрати чесну і законну перемогу у воїна АТО, героя війни Михайла Бондаря на користь львівських олігархів, партнерів одного з лідерів проросійської партії Віктора Медведчука», — йдеться у повідомленні.

У «ЄС» наголосили, що ані в день виборів, ані пізніше не було зафіксовано жодного акта про порушення на виборах.

Партія Порошенка вимагає від нової влади забезпечити чесніть і прозорість виборчої кампанії. Також у «ЄС» вважають, що подібні випадки демонструють повернення «виборчих традицій епохи Януковича».

«Коли грубі порушення під час волевиявлення замовчуються, а перемога у чесному змагальному процесі просто крадеться через рішення підконтрольних судів», — уточнили в прес-службі партії.

Нагадаємо, на 199-му окрузі Михайло Бондар переміг кандидата від «Слуги народу», місцевого підприємця Ореста Кавецького, обійшовши його на 140 голосів.

21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За результатами обробки 100% бюлетенів, «Слуга народу» лідирує, на другому місці «Опозиційна платформа — За життя», далі йдуть «Батьківщина», «Європейська солідарність» та «Голос» Святослава Вакарчука.

Ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: