Війна

На окупованій Луганщині може погіршитись гуманітарна ситуація — СЦКК

22 листопада, 2017 21:58
Війна/На окупованій Луганщині може погіршитись гуманітарна ситуація — СЦКК
Зберегти
Вигляд
На території окупованої Луганщини може значно погіршитись гуманітарна ситуація, якщо і надалі буде загострюватись ситуація на цій території.

На території окупованої Луганщини може значно погіршитись гуманітарна ситуація, якщо і надалі буде загострюватись ситуація на цій території.

Про це заявили в українській стороні СЦКК.

«Подальша ескалація напруженості на території окупованої Луганщини може призвести до значного погіршення гуманітарної ситуації та збільшення потоку цивільного населення на територію підконтрольну уряду України», — йдеться у повідомленні.

Також очікується можливе збільшення навантаження на пункт пропуску «Майорськ» та інші, «враховуючи неготовність представників ОРЛО до відкриття КПВВ «Золоте» та критичний стан мостового переходу на КПВВ «Станиця Луганська».

«Українська сторона СЦКК призиває російську сторону СЦКК та СММ ОБСЄ вжити всі можливі заходи для забезпечення вільного та своєчасного пересування цивільного населення та уникнення провокацій», — заявили у центрі.

Нагадаємо, так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

До цього ватажок самоназваної «ЛНР» Плотницький звинуватив Корнета у тому, що він упродовж 3-ох років «незаконно» жив у будинку мешканки «ЛНР» і виселив його звідти. 

Зазначимо, що на наступний день, 21 листопада, у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиці та заблокували адмінбудівлі.

Плотницький наказав їм звільнити місто, однак це звернення проігнорували. Сам Корнет заявив, що «ситуація перебуває під контролем МВС» і відмовився йти у відставку.

У ніч на 22 листопада спостерігачі ОБСЄ зафіксували колону військової техніки під Дебальцевим. А МВС України заявило, що ватажок «ЛНР» Плотницький утік в Росію

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська.

Пов`язані новини