Миколаївський суднобудівний завод, який входить до концерну Укроборонпром, повідомив про ліквідацію заборгованості з виплати зарплат своїм працівникам. Напередодні виплатити борги працівникам заводу розпорядився президент Володимир Зеленський.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

За даними відомства, на погашення заборгованості з виплати зарплат на заводі спрямували 54,8 мільйона гривень. Ці кошти виділив Укроборонпром, тобто на порушення боргів зовнішнього та державного фінансування залучено не було.

Окрім власне боргів із зарплат, Укроборонпром перерахував Миколаївському суднобудівному заводу ще 31,7 мільйона гривень, які мають витратити на сплату податків, пов'язаних з виплатою зарплати, зокрема — єдиного соціального внеску.частину з цієї суми також спрямують на виплати працівникам у вигляді компенсації за затримки у виплаті зарплати.

Зазначимо, що це вже не перший випадок заборгованості заводу з виплати зарплати своїм працівникам. У квітні 2018 року через борги з виплати зарплат завод хотіли продати. Тоді в Укроборонпромі повідомили, що такий продаж незаконний, адже завод включено до переліку об’єктів, що мають стратегічне значення.

18 червня стало відомо, що на Миколаївському суднобудівному заводі почали погашати заборгованість по зарплатах.

Раніше повідомлялось, що Укроборонпром став найбільшим боржником з виплати зарплат в Україні.

Поділитись: