Благодійний онлайн-аукціон українського мистецтв
Фото:

Скріншот з Аукціонного дому

Французький Червоний Хрест спільно з Аукціонним домом «Дукат» ініціювали благодійний онлайн-аукціон українського мистецтва.

Про це повідомили на сайті аукціону.

«Зібрані кошти буде спрямовано на реалізацію гуманітарної програми Французького Червоного Хреста в Україні — підтримку людей у складних соціальних ситуаціях, зокрема пов’язаних з пандемією COVID-19», — йдеться у повідомленні.

Загалом представлені 57 творів мистецтва. Серед лотів, зокрема, роботи Зої Лерман, Павла Макова, Георгія Казакова, Матвія Вайсберга, Василя Чегодара, Олександра Аксініна та Леопольда Левицького. У колекції аукціону представлений живопис, графіка та фотографії відомих українських митців.

Середня стартова ціна за лотами — €300 (приблизно 8 900 грн). Продати картини планують в середньому по €1000 за одну одиницю (приблизно 29 тис. грн).

Торги триватимуть до 24 квітня на сайті Аукціонного дому. Покупець не сплачує аукціонний збір, оскільки торги благодійні. Для участі в торгах, що проходять в онлайн-режимі, необхідно зареєструватися в базі Аукціонного дому та подати заявку.

Зареєстровані громадяни отримують доступ до власного кабінету та користуватимуться надалі спрощеною процедурою подачі заявок на участь в аукціонах.

В Україні станом на 12 квітня зафіксували 2777 випадків інфікування коронавірусом. Зокрема, 89 пацієнтів одужали, 83 людини померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: