У Рівненській області зареєстрували нову смерть від ускладнень грипу. Помер 43-річний житель Рівненського району. Він не був вакцинований проти грипу.

Як повідомили у Рівненському обласному лабораторному центрі, це вже третій летальний випадок від ускладнень грипу в області з початку року.

Чоловік захворів 12 лютого, а за медичною допомогою звернувся 19 лютого. Його відразу госпіталізували у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної лікарні. Однак врятувати пацієнта не вдалося — 22 лютого чоловік помер. У нього був вірус грипу А.

За минулий тиждень в Рівненській області захворіли 8140 людей, серед них 5288 дітей (65%). Упродовж тижня госпіталізували 264 хворих, з них 154 дітей. У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність знизилася на 24%.

Перевищення епідемічного порогу зареєстрували у Дубровицькому (епідпоріг перевищений на 34%), Зарічненському (на 14%) та Острозькому (на 8%) районах.

На вимушених канікулах залишаються учні 11 шкіл області: у Дубровицькому (7 шкіл), Березнівському (1) та Сарненському (3) районах.

Грип — це гостре респіраторне захворювання, яке спричинене вірусом і легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип. Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація.

Поділитись: