На сервіси Київської міської державної адміністрації здійснюють масовану DDоS-атаку: приблизно 90% спроб атакувати мережу успішно відбивали внутрішньою системою кіберзахисту.

Про це повідомляє КМДА з посиланням на департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

«Система кіберзахисту забезпечила працездатність усіх міських сервісів. Однак система та зовнішні канали зв’язку працюють із значним навантаженням, через що можливі тимчасові обмеження доступу до е-сервісів або міських сайтів», — інформують у КМДА.

Там уточнили, що за першу годину атаки зафіксували приблизно 1,5 мільйони оригінальних IP-адрес, з яких здійснювали спроби дестабілізувати роботу е-сервісів. За 20 хвилин система кіберзахисту змогла відхилити приблизно 4 мільярди атакувальних запитів.

Як повідомив директор департаменту Юрій Назаров, за тривалістю та кількостю атакуючих ботів подібних викликів в Україні ще не було.

«Завдяки правильним налаштуванням та гнучкому багаторівневому захисту спеціалісти мінімізували втрати від кібератаки та змогли розблокувати трафік для міських е-сервісів. Ми вже передали інформацію про інцидент до правоохоронних органів та робимо все можливе для якнайшвидшої стабілізації ситуації», — зазначив він.

Поділитись: