УКРАЇНА

На суд у справі Шабуніна потерпілий Філімоненко з'явився у шоломі

20 квітня, 2018 14:29
УКРАЇНА/На суд у справі Шабуніна потерпілий Філімоненко з'явився у шоломі
Зберегти
Вигляд
Всеволод Філімоненко, якого вдарив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін, прийшов на засіданні суду 19 квітня у боксерському шоломі.

Всеволод Філімоненко, якого вдарив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін, прийшов на засіданні суду 19 квітня у боксерському шоломі.

На шиї він також мав перцевий балончик, з собою приніс дві калли, передає «Українська правда».

У суді Філімоненка попросили здати спецзасіб на зберігання, однак той відмовився та пройшов у залу суду з балончиком.

«Цей балончик продається у звичайному магазині, це перець. Я приходжу на кожне засідання з ним. Це четверте вже», — сказав Філімоненко.

При цьому він наспівував «молодую поросль коррупционную будут судить — Виталия Шабунина».

Філімоненко розклав на столі прапор ЄС та США, а Шабуніну вручив дві калли «не тому, що ти політичний труп, а тому, що ми європейці, і я тебе люблю».

Також він закликав Шабуніна вдарити його ще раз. 

Зазначимо, Філімоненко є помічником депутата «Радикальної Партії» Сергія Мельничука, але називає себе журналістом.

15 січня 2017-го стало відомо, що поліція відновила справу Шабуніна і йому можуть інкримінувати до 5 років позбавлення волі саме за побиття журналіста. 

Нагадаємо, 8 червня у Шабуніна стався конфлікт з Філімоненком біля військомату, куди Шабунін прийшов за повісткою. Філімоненко підійшов до Шабуніна, щоби взяти коментар, після чого Шабунін ударив його. За словами Філімоненка, він нібито спитав Шабуніна про те, чому той «не воює в АТО». 

Віталій Шабунін пояснив, що вдарив Філімоненка за те, що той у провокативній формі образив членкиню правління організації Олександру Устинову.

Пов`язані новини