На Тернопільщині підтвердили ще 4 випадки інфікування на коронавірус. На COVID-19 захворіли лікарі Монастирського району області.

Про це заявили на офіційній сторінці Тернопільської міської ради у Facebok «Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом».

Так, інфекцію лабораторно підтвердили у двох сімейних лікарів, лікаря з Центру первинної медико-санітарної допомоги та лікаря Монастириської лікарні — мешканця Золотого Потоку Бучацького району.

Загалом на Тернопільщині наразі 12 випадків коронавірусу. 1 — летальний (68-річний чоловік).

Зазначимо, раніше стало відомо, що у Монастирському районі на Тернопільщині коронавірус виявили у медсестри, в якої спочатку тести показали грип.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на вечір 25 березня в Україні лабораторно підтверджено 145 випадків інфікування коронавірусом. З них 5 — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: