У Волинській області зафіксували перший випадок коронавірусної інфекції. ЇЇ виявили у 7-річної дівчинки.

Про це повідомила Волинська обласна державна адміністрація у Facebook.

Зазначено, що 23 березня мама з дитиною звернулись до сімейного лікаря в амбулаторію. Під час огляду була температура 37,2, кашель, пульсоксиметрія (насиченість киснем крові) 98%.

Дитині провели експрес-тести на Грип А і В. Результат був негативний. Сімейна лікарка зробила забір для аналізу ПЛР на COVID-19 у дитини та батька. Біоматеріали відразу відправили в обласний лабораторний центр.

Увечері 23 березня температура тіла дівчинки піднялася до 38,2, а зранку 24 березня була 36,7, стан дитини задовільний.

24 березня з лабораторії отримали позитивний результат тесту на COVID-19 у дитини.

Станом на ранок 25 березня температура дівчинки 36,6, стан задовільний, госпіталізації не потребує,

Дівчинка разом з батьками ізольовані, їх спостерігає сімейний лікар. Зараз проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31 випадок, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Наразі зафіксували 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Поділитись: