Співачка MARUV під час першого півфіналу Національного відбору на Євробачення-2019 у Києві, 9 лютого 2019 року
Фото:

Соколовська Інна/УНІАН

У фіналі національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2019 перемогла співачка Ганна Корсун, більш відома як MARUV.

MARUV набрала 11 балів — 5 від суддів та 6 від глядачів. Водночас, Суспільне мовлення, яке обирає представника України на пісенному конкурсі Євробачення, попри перемогу в національному відборі MARUV, ще не ухвалило остаточного рішення. Це пов'язано із виступами MARUV в Росії.

Під час спілкування з суддями MARUV відповіла на запитання, чому вона виступає з концертами в РФ: «Конкурс Євробачення створили після Другої Світової війни для того, аби країни об’єднувалися, щоби з’явилося спільне свято», — сказала співачка, додавши, що не варто змішувати культуру та політику.

У фіналі національного відбору також брали участь гурти Freedom Jazz, Anna Maria та Kazka, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

Раніше про своє ставлення до анексії Криму та Росії розповіли учасниці дуету Anna Maria Анна та Марія Опанасюк.

Нагадаємо, перемогу у фіналі Євробачення-2018 здобула представниця Ізраїлю Netta. Таким чином, Євробачення-2019 відбудеться в Ізраїлі.

У вересні 2018-го Ізраїль остаточно обрав місто-переможця, яке прийматиме 64-е Євробачення — ним стане Тель-Авів. Спочатку влада Ізраїлю заявила, що проводитиме Євробачення в Єрусалимі.

Поділитись: