Виступ MARUV в ефірі Вечірнього Урганта на Першому каналі у Росії
Фото:

Фото зі сторінки у Facebook MARUV

Співачка MARUV представлятиме Україну на конкурсі Євробачення 2019. Під час фінального відбору співачка розповіла, що їй пропонували представляти на цьогорічному конкурсі Туреччину, але вона відмовилася, оскільки «українка, народилася тут і мені не дуже подобалось, коли когось відправляли... Більш справедливо, коли громадянин, який народився і виріс тут поїде».

Ведучий Національного відбору Сергій Притула запитав у співачки, чому тоді вона виступає в Росії, маючи таку достатньо патріотичну позицію: Я не можу не спитати, як ваш патріотизм співіснує з вашими гастролями в Росії? Тому що так історично склалося, що у нас з Росією дуже великі проблеми, які називаються військовою агресією.

«Я на це питання багато разів відповідала, якщо вам цікаво – можете зайти в інтернет і послухати мою відповідь. І хочу ще раз нагадати, що конкурс Євробачення створили після Другої Світової війни для того, аби країни об’єднувалися, щоби з’явилося спільне свято, щоб ділилися культурою. І я вважаю, що це класно. І в першу чергу, це Song Contest, а не політичні вибори. З цим питанням вам краще піти ось буквально у кількох кілометрах є Верховна Рада і задати там багато цікавих питань, яких вони давно заслуговують».

Сергій Притула та MARUV, фінальний відбір, 23 лютого 2019
Фото:

Скріншот з UA:ПЕРШИЙ

Кого саме ви об’єднали своєю музикою, в контексті наших країни?

«У мене багато глядачів з України та Росії, Туреччини. У них є свої чати, вони спілкуються, є свої фани – «марувіанці», як між собою спілкуються і не важливо з якої ти країни, як тебе звати і якою мовою ти спілкуєшся».

Якщо не секрет, після вашого виступу, наприклад, у Геленджику, до вас підходив хто-небудь і сказав: знаєте, я послухав вашу музику, я відкладу калаш і не поїду більше на Донбас?

«Такого я не чула, але я упевнена, що багато людей, які живуть в РФ – чудово ставляться до тих, хто живе в Україні. Слухають українську музику, надихаються нею. Не всі погані, не можна судити про всіх, про країну по одній людині — президенту (РФ Володимиру Путіну — ред.) усю країну. Не може бути 4 мільйони чи мільярди жителів Росії, відверто поганих, які хочуть воювати».

Ви знаєте, 4 мільярди – це, мабуть, мрія їхнього президента, а 4 мільйони це наша.

Зазначимо, MARUV доволі часто виступає в Росії. Зокрема, у грудні співачка мала концерти в Мурманську, Петербурзі. Також її виступ транслював телеканал НТВ.

У вересні 2018-го Ізраїль остаточно обрав місто-переможця, яке прийматиме 64-е Євробачення — ним стане Тель-Авів. Спочатку влада Ізраїлю заявила, що проводитиме Євробачення в Єрусалимі.

Поділитись: