У Запорізькій області цього тижня зафіксували вже 5 летальний випадок захворювання на грип з початку епідемічного сезону.

Як повідомили в пресслужбі Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ, помер 51-річний чоловік, мешканець Приморського району області.

«Захворів 12 лютого 2020 року, звернувся за медичною допомогою 17.02.2020, в той же день госпіталізований до відділення реанімації Приморської центральної районної лікарні в тяжкому стані з діагнозом грип, двостороння пневмонія. 24.02.2020 чоловік помер», — йдеться в повідомленні.

В Центрі зазначають, що чоловік не був щеплений від грипу. Також причиною смерті стало пізнє звернення його до медиків — 6 днів він лікувався вдома.

«Випадок лабораторно підтверджений, викликаний вірусом грипу типу А (H1N1)pdm», — зазначили експерти.

Раніше у Рівненській області зареєстрували нову смерть від ускладнень грипу. Помер 43-річний житель Рівненського району. Він не був вакцинований проти грипу.

Водночас на тлі підвищення епідеміологічної захворюваності у столиці громадський транспорт Київпастрансу почали щодня обробляти із застосуванням дезінфекційних засобів.

Поділитись: