УКРАЇНА

НАБУ арештувало понад 680 млн грн у корупційних справах

21 серпня, 2018 16:03
УКРАЇНА/НАБУ арештувало понад 680 млн грн у корупційних справах
Зберегти
Вигляд
Національне антикорупційне бюро України наклало арешт на близько 603,1 мільйон гривень, а також 411,7 тисяч доларів та 2 мільйони євро у кримінальних справах щодо корупційних правопорушень.

Національне антикорупційне бюро України наклало арешт на близько 603,1 мільйон гривень, а також 411,7 тисяч доларів та 2 мільйони євро у кримінальних справах щодо корупційних правопорушень.

Про це йдеться у звіті НАБУ, опублікованому на офіційному сайті бюро.

Окрім грошових коштів, НАБУ наклало арешт на 111 об’єктів житлової нерухомості, 362 земельні ділянки, 90 транспортних засобів та 2 цілісних майнових комплекси.

Там зазначаються, що станом на кінець червня 2018 року попередили розкрадання близько 2,2 мільярдів гривень та відшкодували 107,1 мільйон гривень збитків. Крім цього, ще 807 мільйонів гривень наразі перебувають у процесі стягнення на користь держави.

За даними НАБУ, українські корупціонери через офшорні схеми завдали державі збитків у розмірі близько 2 мільярдів гривень, вивівши кошти у 24 країни світу.

Раніше повідомлялось, що у 2017 році до відповідальності за корупційні злочини притягнули близько 800 корупційних справ.

За даними НАБУ, понад 90% фактів корупції у соціальній сфері припадає на охорону здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Держбюро розслідувань розслідуватиме корупційні справи, але не перетинатиметься з НАБУ — директор Бюро

12 липня Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила так звану справу «рюкзаків Авакова», у якій фігурують син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков і екс-заступник голови МВС Сергій Чеботар.

Нагадаємо, 31 жовтня минулого року детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Їх підозрюють у причетності до розкрадання 14,5 мільйонів гривень при закупівлі рюкзаків для потреб Нацгвардії. Також детективи НАБУ провели обшуки в сина Авакова. У МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.

1 листопада 2017 року Солом'янський райсуд Києва відпустив Авакова під особисте зобов'язання та постановив надіти на нього електронний браслет.

У квітні цього року НАБУ відкрило матеріали «справи рюкзаків», у який фігурує син Авакова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рюкзаки Авакова»: НАБУ та САП у великій політичній грі

Пов`язані новини