УКРАЇНА

НАБУ оскаржило закриття справи «рюкзаків Авакова»

13 липня, 2018 22:51
УКРАЇНА/НАБУ оскаржило закриття справи «рюкзаків Авакова»
Зберегти
Вигляд
Національне антикорупціне бюро (НАБУ) направило скаргу до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури стосовно закриття справи «рюкзаків МВС», у якій фігурують син міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступник МВС Сергія Чеботарь.

Національне антикорупціне бюро (НАБУ) направило скаргу до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури стосовно закриття справи «рюкзаків МВС», у якій фігурують син міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступник МВС Сергія Чеботарь.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Бюро вважає підозрюваних причетними до розкрадання 14,5 млн грн при закупівлі рюкзаків для потреб Нацгвардії та заявляє, що САП так і не надала матеріали на підтвердження закриття справи стосовно двох ключових підозорюваних — Авакова та Чеботаря.

«Зі свого боку НАБУ не розуміє цього рішення і наразі САП не надала жодного документу, який би допоміг дане рішення зрозуміти», — вказано у заяві НАБУ.

Скаргу адресували керівникові САП Назару Холодницькому. Тепер Холодницький повинен її розглянути та прийняти рішення упродовж трьох днів після її отримання.

12 липня спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила так звану справу «рюкзаків Авакова», у якій фігурують син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков і екс-заступник голови МВС Сергій Чеботар.

Постанова суду закриває справу, знімає всі запобіжні заходи та повертає всі арештовані раніше речі.

5 квітня НАБУ завершило праву щодо «рюкзаків Авакова». Після цього справа знаходилася на стадії «ознайомлення з матеріалами справи учасниками процесу». Відтак, адвокати вивчали докази НАБУ, а детективи ознайомлювалися з доводами захисників Авакова і Чеботаря.

Нагадаємо, 31 жовтня минулого року детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Також детективи НАБУ провели обшуки в сина Авакова

У МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим.

Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.

Олександра Авакова підозрюють у привласненні коштів в особливо великих розмірах. У разі доведення його вини санкція статті 191 ККУ передбачає додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.

1 листопада 2017 року Солом'янський райсуд Києва відпустив Авакова під особисте зобов'язання та постановив надіти на нього електронний браслет.

У квітні цього року НАБУ відкрило матеріали «справи рюкзаків», у який фігурує син Авакова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рюкзаки Авакова»: НАБУ та САП у великій політичній грі

/Ольга Кириленко

Пов`язані новини