Під будівлею Офісу президента представники націоналістичних організацій влаштували акцію з вимогою від президента Володимира Зеленського пояснити, хто такий Віктор Медведчук та як він до нього ставиться.

Трансляцію акції вів речник «Національного корпусу» Роман Чернишов.

Разом з представникам «Нацкорпусу» до Офісу президента прийшли члени «Свободи» та «Правого сектору». 

Вони вимагають від Зеленського пояснити, хто такий Медведчук і чому він зустрічається з ватажками бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР», представляючи на цих переговорах державу.

Фото:

Andrzej Davydov/Facebook

Також вони встановили біля входу в будівлю ОПУ намет із опудалом Медведчука і закидали його яйцями.

Крім того, як повідомляє «Українська правда», під Офісом президента відбулася ще одна акція — її учасники «поховали» Конституцію. Вони вимагали звільнити голову ОПУ Андрія Богдана, який «вбиває Конституцію».

Також активісти вимагали звільнення речниці Зеленського Юлії Мендель, бо вона розголосила рішення Конституційного суду про розпуск Ради ще до його оприлюднення. На думку учасників акції, це свідчить про те, що оточення президента втручається в роботу суду.

Нагадаємо, 27 червня у Медведчука анонсували звільнення чотирьох полонених з окупованого Донбасу. Один із лідерів «Опозиційної платформи — За життя» Вадим Рабінович заявив, що в Мінську відбудеться передача полонених з самоназваних «ЛНР» і «ДНР». Більше того, Медведчук зустрівся із ватажками самоназваних республік, брифінг яких транслював підконтрольний Медведчуку телеканал 112.

Президент України Володимир Зеленський обурився, що питання звільнення полонених українців глава політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук підняв саме перед виборами.

У Службі безпеки заявили, що не мають інформації щодо 4 людей, про звільнення яких з «ДНР» і «ЛНР» домовився Медведчук.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile