Економіка / Ціни

Нафтогаз затвердив кінцевий тариф на газ для громадян

Нафтогаз
Економіка/Ціни/Нафтогаз затвердив кінцевий тариф на газ для громадян
Зберегти
Вигляд
У Нафтогазі затвердили кінцевий тариф на газ для населення після ухвали постанови уряду про підвищення цін на газ. Так, тисяча кубометрів газу, з урахуванням його доставки та всіх податків, буде коштувати 8548,92 гривні.

Вартість газу для підприємств теплопостачання складе 8361,85 гривні за тисячу кубометрів.

Водночас, без урахування транспортування газу, його розподілу та податку на додану вартість на ці послуги, ціна газу становитиме 7482,61 гривні за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, що згідно з постановою уряду від 19 жовтня ціни на газ для населення з 1 листопада зростуть на 23,5% — 8 550 гривень за тисячу кубометрів. З 1 травня 2019 року газ подорожчає до 9850 гривень за тисячу кубометрів, а з 1 січня 2020 року — 12300 гривень за тисячу кубометрів.

Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нова програма МВФ: чи вартує цього підвищення ціни на газ

19 жовтня у МВФ повідомили, що попередньо погодили нову кредитну програму для України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Нагадаємо, що черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи отримає Україна транш МВФ

Пов`язані новини