Пораненого під час нападу на табір ромів у Львові 19-річного Раджа Арпадома виписали з лікарні попри його поганий стан.

Пораненого під час нападу на табір ромів у Львові 19-річного Раджа Арпадома виписали з лікарні попри його поганий стан.

Про це в коментарі Громадському розповів депутат Ужгородської міської ради, голова «Об’єднання ромів Ужгорода» Мирослав Горват.

За словами Горвата, Арпадом не може нормально дихати, однак попри це його виписали з лікарні 27 червня та відвезли на вокзал.

Радж Арпадом потрапив до лікарні у важкому стані. Юнака госпіталізували з колото-різаними ранами грудної клітки та правого плеча.

«Його стан поганий. Але зараз він вже має бути в потязі і під ранок має приїхати додому в Мукачівський район, бо у Львові залишатися боїться», — сказав Горват.

Інші роми, які після нападу на їхній табір були у центрі для безхатченків, вже поїхали до рідного села в Мукачівський район. 

Нагадаємо, що глава Нацполіції пообіцяв вжити заходів для захисту ромів. Поліція встановила 14 осіб, які підозрюються у нападі на ромське поселення у Львові.

В ніч на 24 червня група молодиків напала на ромський табір і зарізала людину. Убитий – ромський юнак. Його звали Давид Попп.

Нападників затримали. Вони визнали, що є учасниками незареєстрованого угруповання «Твереза і зла молодь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Твереза і зла молодь»: що відомо про нападників на ромів у Львові​

25 червня суд Львівщини взяв під варту двох неповнолітніх нападників на ромів. 26 червня взяли під варту організатора та інших п'ятьох підозрюваних у нападах.

Посольство Сполучених Штатів у Києві засудило збройний напад на табір ромів у Львові, під час якого загинув чоловік. Також Українська греко-католицька церква рішуче засудила напад на ромський табір у Львові. 

Уповноважена Верховної Ради з прав людини через напад на ромів у Львові звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та попросила взяти під контроль розслідування цієї справи.

Правозахисна організація Amnesty International закликала українську владу притягнути до відповідальності нападників на ромів у Львові.

Зазначимо, що це вже не перший напад на ромів в Україні за останні роки, унаслідок якого загинула людина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злочин без кари: як розслідуються напади на ромські поселення

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile