Затриманим у Грузії шістьом українцям пред’явили звинувачення, проте вони відмовилися визнавати свою провину в незаконному зберіганні зброї. Про це повідомив один з адвокатів українців Георгій Ростомашвілі.

«На знак протесту підзахисні не підписали обвинувальні листи і написали на них «Слава Україні», — заявив адвокат.

За його словами, затримані не знають, «кому вигідно їхнє затримання». Суд у справі українців обере їм запобіжний захід 4 грудня.

У Міністерстві внутрішніх справ сказали, що не знають мотиву приїзду українців. Також у відомстві не змогли відповісти, чи пов’язані затримані з політичними силами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖТуристи чи диверсанти? Що відомо про затриманих у Грузії українців

Нагадаємо, що 2 грудня у Тбілісі затримали 6 українців та 1 грузина. Радник президента Юрій Бірюков заявив, що серед затриманих був народний депутат Семен Семенченко. Сам депутат спростував, що був серед затриманих. Як повідомили грузинські ЗМІ, українців могли підозрювати в нібито підготовці диверсій під час протестів.

Згодом депутат Семен Семенченко назвав імена громадян України, затриманих у Грузії за підозрою в незаконному зберіганні зброї.

У неділю 2 грудня у Тбілісі кілька тисяч людей вийшли на мітинг опозиції, яка відмовилася визнавати результати другого туру виборів президента. Кандидат від опозиційної партії «Єдиний національний рух» Грігол Вашадзе заявив, що вимогою учасників мітингу є дострокові парламентські вибори. Опозицію у Грузії очолює Вашадзе та екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі.

На противагу цьому мітингу на вулиці також вийшли його противники, які виступили за чинну владу та новообрану президентку.

28 листопада у Грузії відбулися вибори президента, які вперше в історії країни виграла жінка. Так новою президенткою країни стала підтримувана керівною партією Саломе Зурабішвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в Грузії як неформальна боротьба Саакашвілі та проросійського олігарха Іванішвілі. Переміг другий

Поділитись: