УКРАЇНА

Народні депутати звернулися до політв’язня Балуха з проханням припинити голодування

10 квітня, 2018 15:45
УКРАЇНА/Народні депутати звернулися до політв’язня Балуха з проханням припинити голодування
Зберегти
Вигляд
Народні депутати України направили кримському політв’язню Володимиру Балуху колективне звернення з проханням зупинити голодування.

Народні депутати України направили кримському політв’язню Володимиру Балуху колективне звернення з проханням зупинити голодування.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Парламентарії звернулися до Балуха з проханням припинити протест у вигляді  голодування у зв’язку зі стрімким погіршенням його здоров’я та ризику смерті.

«Україні потрібні живі герої. Ваше здоров’я і життя будуть найкращою частиною перемоги України», — заявили депутати.


Звернення народних депутатів до кримського політв'язня Балуха Фото: Верховна Рада

Звернення підписали: Рефат Чубаров, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Єгор Соболєв, Владислав Голуб, Сергій Лещенко, Валерій Карпунцов, Юрій Соловей, Іван Спориш, Олег Мусій, Віктор Кривенко, Володимир Арешонков, Юрій Дерев’янко, Леонід Ємець, Тетяна Острікова, Михайло Головко, Юрій Павленко, Андрій Білецький, Борислав Береза, Ігор Шурма, Віктор Вовк, Геннадій Кривошея.

Україна вимагає допустити лікарів до політв'язня Балуха.

Напередодні повідомлялося, що Балух не планує припиняти голодування, його стан погіршується.

Засуджений в анексованому Криму активіст Балух 19 березня оголосив голодування, протестуючи проти винесеного йому вироку. 

Так званий суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні цього року.

Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом. У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Раніше повідомлялось, що після розгляду апеляції адвокатів Балуха політв'язня побив конвой.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вiн живе пiд українським прапором в Криму — історiя Володимира Балуха.

Пов`язані новини