Колишній журналіст і депутат Сергій Лещенко вважає, що Володимир Зеленський є так званим «народним трибуном» — особою, яка у Стародавньому Римі представляла у владі інтереси плебеїв (незнатне, вільне населення). Про це Лещенко сказав в ефірі Громадського.

«В Античні часи були народні трибуни, які виходили і повідомляли народу те, що вони думають про політику, про життя в Античному світі і так далі. Зеленський — це народний трибун, який через жарти так само повідомляє народу те, що він думає про політику, про життя в суспільстві, про соціальні відносини…», — сказав депутат.

«Якщо розібратись, то в постмодерністському сучасному світі це є такий самий трибун… бо він говорить те, про що говорять люди», — додав Лещенко.

Раніше депутат заявив, що претензії і осуд жартів Володимира Зеленського є маніпуляцією і «пересмикуванням»

Народні трибуни — у Стародавньому Римі посадові особи, які щорічно обиралися з числа плебеїв на зборах по трибах. Посада народних трибунів була введена для захисту плебеїв від свавілля патриціанських магістратів. Після закінчення боротьби патриціїв і плебеїв народні трибуни стали захисниками прав та інтересів всіх пересічних громадян.

Що варто знати:

Поділитись: