Наступне судове засідання у справі збитого малазійського Boeing рейсу МН17 відбудеться у судовому комплексі «Схіпхол» у Нідерландах 8 червня 2020 року. Через карантин доступ до засідання буде обмеженим.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Так, у залі суду можуть бути присутні судді, прокурори, адвокати, обмежена кількість родичів загиблих та ЗМІ. Усі присутні повинні дотримуватися обов’язкової дистанції у 1,5 метра.

Зазначається, що представникам ЗМІ вже розіслали повідомлення про акредитацію на процес. Водночас, усі охочі можуть стежити за судовим процесом за допомогою прямої трансляції.

Нагадаємо, 9 березня у Нідерландах розпочалися перші слухання у справі про збиття літака Boeing рейсу МН17 у 2014 році над Донбасом.

Обвинувачені у цій справі — троє росіян та один українець, яких Міжнародна слідча група вважає причетними до завезення з РФ в Україну «Бука», яким збили літак, а також до його вивезення назад у Росію:

  • Ігор Гіркін-Стрєлков, тодішній «міністр оборони «ДНР»;
  • Сергій «Хмурий» Дубінський, підлеглий Стрєлкова, генерал-майор російської армії, який очолював так звану військову розвідку бойовиків;
  • Олег Пулатов (позивні «Гюрза» та «Халіф»), підлеглий Дубінського, керував 2-им відділом «ГРУ ДНР».
  • Громадянин України Леонід Харченко (позивний «Крот»), який керував одним із підрозділів «ГРУ ДНР» та разом із Пулатовим супроводжував «Бук» до Сніжного.
Поділитись: