УКРАЇНА

Нацбанк продав $40 млн для стримання зростання курсу

4 вересня, 2018 14:05
УКРАЇНА/Нацбанк продав $40 млн для стримання зростання курсу
Зберегти
Вигляд
У вівторок, 4 вересня, Національний банк України продав на аукціоні 40,1 мільйонів доларів для стримання зростання курсу валют. Незважаючи на це, на міжбанківському ринку вартість долара зросла до 28,50 гривень.

У вівторок, 4 вересня, Національний банк України продав на аукціоні 40,1 мільйонів доларів для стримання зростання курсу валют. Незважаючи на це, на міжбанківському ринку вартість долара зросла до 28,50 гривень.

Про це йдеться у інформації на сайті НБУ.

Як зазначається, за останню добу долар на міжбанківському ринку подорожчав на 15 копійок.

Із середини липня 2018 року американський долар подорожчав на 2 гривні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Гривня на «американських гірках»: що буде з курсом долара

Напередодні зазначалось, що міжнародні валютні резерви України за липень зменшились на 300 мільйонів доларів, а платіжний баланс став дефіцитним на 170 мільйонів доларів.

Продаж валюти на міжбанківському ринку є механізмом Нацбанку щодо стримання знецінення гривні. Валюта продається з валютних резервів України.

Раніше в Нацбанку повідомляли, що фундаментальних причин для знецінення гривні немає. Зростання курсу іноземних валют там пов’язували з «сезонними, ситуативними та психологічними чинниками».

Раніше у Нацбанку пояснили причини падіння вартості гривні по відношенню до долара відтоком іноземних інвестицій, перерахунком дивідендів іноземними компаніями закордон та виплатою відшкодування ПДВ.

Пов`язані новини