УКРАЇНА

Нацбанк дозволив підсанкційним особам здійснювати розрахунки в Україні

4 липня, 2018 10:36
УКРАЇНА/Нацбанк дозволив підсанкційним особам здійснювати розрахунки в Україні
Зберегти
Вигляд
Національний банк України привів свої вимоги у відповідність з рішенням Ради національної безпеки та оборони та дозволив підсанкційним компаніям здійснювати обов'язкові платежі всередині країни.

Національний банк України привів свої вимоги у відповідність з рішенням Ради національної безпеки та оборони та дозволив підсанкційним компаніям здійснювати обов’язкові платежі всередині країни.

Про це йдеться на сайті НБУ.

Зокрема, нововведення стосується тих осіб, яким відповідно до санкційної політики України заборонено виводити кошти закордон. Відтепер їм дозволили здійснювати розрахунки всередині країни — виплачувати зарплати, платити податки та здійснювати інші розрахунки за контрактами.

Раніше, підсанкційним компаніям та особам було повністю заблоковано розрахунки, що унеможливлювало виплати обов’язкових платежів, зокрема податків та зборів.

Нововведення набули чинності 4 липня 2018 року.

Раніше президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо накладання санкцій на осіб, які брали участь у проведенні незаконного голосування у анексованому Криму.

Нагадаємо, 24 травня Адміністрація президента оприлюднила оновлений перелік санкцій проти Росії. До списку потрапили 1748 фізичних осіб та 756 юридичних осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які наслідки матиме блокування WebMoney для українців

Крім того, рішенням Ради національної безпеки та оборони України електронна платіжна система WebMoney потрапила до переліку антиросійських санкцій.

25 травня Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney у межах антиросійських санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Медіа, Webmoney та «республіканський банк ДНР»: хто потрапив під українські санкції

Пов`язані новини