Народний депутат Ярослав Дубневич прокоментував рішення суду щодо запобіжного заходу у вигляді застави в 100 мільйонів гривень.

«Здивувало, бо рішення судді навіть більше, ніж те, що прокурори просили. Я не знаю, як зможу знайти 100 мільйонів», — сказав депутат у коментарі hromadske.

Дубневич заявив, що незадоволений рішенням, тому що завелика застава.

«Якщо я не знайду кошти, то доведеться сидіти в СІЗО», — сказав він.

Депутат також запевнив, що подаватиме апеляцію на рішення. За словами адвоката Станіслава Пелюка, це перший випадок на його пам'яті, коли суд обрав заставу більше, ніж просили.

Водночас прокурор ще не знає, чи буде оскаржувати рішення. Розміром застави та покладеними обов'язками він задоволений.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний відмовив в арешті та обрав запобіжний захід у вигляді застави в 100 мільйонів гривень депутату Ярославу Дубневичу, якого підозрюють у розкраданні понад 93 мільйонів гривень.

Прокуратура просить суд відправити Дубневича під варту з можливістю застави у розмірі 93 мільйони гривень. Натомість адвокати просять відпустити їхнього підзахисного на поруки.

Нагадаємо 31 жовтня Верховна Рада зняла депутатську недоторканність з Дубневича та дала згоду на обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Депутату оголосили про підозру у розтраті понад 93 мільйонів гривень шляхом зловживання службовим становищем. У разі доведення вини Дубневичу загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

За даними слідства, у 2015-2017 роках за сприяння Дубневича здійснювалися держзакупівлі для Укрзалізниці за завищеними цінами. Це спричинило збитки державі на понад 93 мільйони гривень. Сам депутат заперечує ці обвинувачення й заявляє про політичний тиск.

Поділитись: