Стрімінговий сервіс Netflix виклав на YouTube перший трейлер-дражнилку повнометражного фільму за серіалом «Пуститися берега». Прем'єра картини запланована на 11 жовтня 2019 року.

Фільм отримав назву «El Camino». Ймовірно, це відсилання до автомобіля Chevrolet El Camino 1978 року, на якому протагоніст серіалу Джессі Пінкман сховався від бандитів в останній серії серіалу. Сюжет побудований на тому, що сталося з героєм після втечі. У тізері показаний допит друга Джессі Худого Піта; той відмовляється розкрити місцезнаходження Пінкмана.

The New York Times із посиланням на Netflix пише, що сценаристом і режисером нового фільму став Вінс Ґілліган — творець серіалу «Пуститися берега». Роль Джессі Пінкмана виконає Аарон Пол, який грав цього персонажа в серіалі. Чи з'явиться в картині напарник Пінкмана Волтер Вайт, роль якого виконував Брайан Кренстон, невідомо.

Нагадаємо, стрімінговий сервіс Netflix випустив тизер серіалу «Відьмак» за мотивами серії романів польського письменника Анджея Сапковського, прем'єра якого запланована на 2019 рік. У ролику представлені основні персонажі серіалу, зокрема відьмак Геральт із Рівії (Генрі Кавілл), чародійка Йеннефер (Аня Чалотра) і принцеса Цірілла (Фрейя Аллан).

Поділитись: