Імовірність того, що діючий голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович залишиться на посаді дуже низька.

Про це в ефірі «Нині вже» повідомив сам директор Інституту. Він заявив, що нова влада навряд хоче бачити його на цій посаді.

«Є достатньо багато інформації про спробу знайти мені заміну на цій посаді. Концепція зараз така, що інститут ліквідовувати не будуть, тому що це може викликати занадто велике обурення, натомість В’ятровича треба прибрати», — розповів Володимир В'ятрович.

Директор центрального органу виконавчої влади із реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам'яті вважає, що це пов’язано з його критичною позицією щодо новообраного президента України Володимира Зеленського.

«Я досить жорстко критикую його за різного роду прорахунки, які стосуються гуманітарної політики», — пояснив В’ятрович.

Він також зазначив, що можлива втрата посади є одним із головних мотивів піти у політику під 25-м номером у списку партії Порошенка «Європейська солідарність», «тому що мені здається, що саме в парламенті я зможу захистити дуже багато тих здобутків, які ми вже зробили протягом цих 5-ти років і продовжити цю роботу».

Громадське звернулось за підтвердженням, а також переліком кандидатів на посаду директора Українського інституту національної пам’яті до Адміністрації президента і чекає на відповідь. 

Нагадаємо, голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович долучився до партії Петра Порошенка «Європейська солідарність». Він ітиме за списком партії під номером 25.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile