Компанія Scatec Solar почала будувати сонячну електростанцію, потужність якої складе 148 мегаватів, на Миколаївщині. Загальна вартість проекту має скласти близько 124 мільйонів євро.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Будівництво планують завершити за 2 роки. 65% витрат на будівництво покриє китайська компанія Power China.

За розрахунками Scatec Solar, ця сонячна електростанція здатна забезпечити потреби в електроенергії для 76 тисяч українських родин та дозволить зменшити викиди парникових газів у повітря на 150 тисяч тонн щороку.

Будівництво сонячної електростанції в Україні компанія погодила через сприятливі умови для продажу електроенергії за підвищеним тарифом.

Напередодні компанія українського олігарха Ріната Ахметова повідомила про початок будівництва другої черги вітроелектростанції на 100 мегаватів.

Раніше стало відомо, що в ухваленому Радою законі, який запроваджує нові правила оподаткування посилок, містяться норми, які звільняють від ПДВ устаткування для сонячних та вітрових електростанцій.

У Держенергоефективності повідомляли, що кількість домашніх сонячних електростанцій в Україні зросла у 375 разів за останні 4 роки.

Раніше повідомлялось, що у разі, якщо темпи встановлення «зелених» електростанцій в Україні збережуться, то у 2020 році тарифи на електрику зростуть на 14%.

Поділитись: