Міністр охорони здоров'я Максим Степанов
Фото:

Facebook/Maksym Stepanov

Новопризначений міністр охорони здоров'я Максим Степанов оприлюднив звернення щодо поширення в Україні коронавірусу SARS-CoV-2, прирівнявши його до війни на Донбасі.

Його слова цитує пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

«Скажемо прямо: в країні — війна. І не тільки на Сході. Ми всі опинилися в епіцентрі бойових дій — ворог уже біля дверей. Буквально», — сказав Степанов.

Для підтвердження своїх слів міністр послався на світову статистику.

«Від моменту появи перших хворих на коронавірус і до позначки у 100 тисяч пройшло два місяці. А від 300 до 400 тисяч – усього лише три дні. Ще раз — три дні. І плюс 100 тисяч хворих людей. А сьогодні ми вже говоримо про більш ніж 760 тисяч інфікованих», — повідомив він.

За його словами, сьогодні політика відійшла на другий план, на першому ж — життя та здоров’я мільйонів людей.

Міністр пообіцяв, що дії його відомства «будуть швидкими та системними»: «І головне — я буду боротись за життя кожного українця. Не лише під час епідемії».

Нагадаємо, 30 березня народні депутати відправили Іллю Ємця у відставку з посади міністра охорони здоров'я. Нового міністра вони змогли призначити з другої спроби — ним став Максим Степанов.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на 22:00 30 березня в Україні офіційно зареєстрували 548 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: