УКРАЇНА

Обшуки у «Вестях», припинення роботи АвтоЗАЗ та обстріл прикордонників з Росії — головні новини 8 лютого

8 лютого, 2018 19:33
УКРАЇНА/Обшуки у «Вестях», припинення роботи АвтоЗАЗ та обстріл прикордонників з Росії — головні новини 8 лютого
Зберегти
Вигляд
Читайте головні новини дня на Громадському

Вранці 8 лютого до офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер», прийшли з обшуками працівники поліції і військової прокуратури. Журналістка видання повідомила, що під час обшуків потрощили технікуУправителем приміщень бізнес-центру «Гулівер» став ТОВ «Бізнес-центр Навігатор». Детальніше про події у «Гулівері» читайте у публікації Громадського — Блокування «Вестей»: Повернення активів чи перешкоджання діяльності ЗМІ.

Червоним позначено приблизну лінію зіткнення на Донбасі

З території поблизу російського селища Ушаковка Ростовської області стріляли в напрямку прикордонників на Луганщині, які охороняють держкордон України.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав ухвалений раніше парламентом закон про особливості політики про забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях і направив його на підпис президенту.

Європейський суд з прав людини задовольнив дві скарги захисту колишнього українського політв'язня Геннадія Афанасьєва на умови перевезень в тюремних транспортних засобах Федеральної служби виконання покарань Росії та присудив йому грошові компенсації.

Антикорупційні органи в лютому-березні 2018-го планують завершити розслідування щодо заступника міністра оборони України Ігоря Павловського у справі про закупівлю паливно-мастильних матеріалів для Міноборони і розтраті понад 149 млн грн державних коштів.

Корпорація «Укравто» готова законсервувати виробництво на «Запорізькому автомобільному заводі». І тоді Україна залишиться без автомобілебудівної галузі. Підприємству не вистачає замовлень.

Більше про:
# головні новини
Пов`язані новини