ENRU

Закон про окуповані території Донбасу відправили на підпис президенту

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав прийнятий раніше парламентом закон про особливості політики про забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях і направив його на підпис президенту.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради. 

«8.02.2018 Закон підписаний головою Верховної Ради України ... 8.02.2018 Закон спрямований на підпис президентові», — ідеться у повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що закон про окуповані території Донбасу подадуть на підпис після узгодження комітетом. 

Депутати Верховної Ради не підтримали ініційований«Опозиційним блоком» законопроект про скасування закону про окуповані території Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон про окуповані території: Що зміниться для мешканців Донбасу.

18 січня Рада у першому читанні підтримала закон №7163 про деокупацію

Законом передбачається, що Україна визнаватиме лише два документи, які видаються на окупованій території. Також передбачено повернення грошей за втрачене житло без судового збору.

Однак парламент не підтримав поправки про право СБУ прослуховувати телефони та перевіряти облікові записи користувачів без рішення суду та про розрив дипвідносин з Росією.

МЗС Росії назвало закон про реінтеграцію Донбасу «підготовкою до нової війни».

Водночас «Опоблок» зареєстрував постанову, яка блокує закон про реінтеграцію Донбасу до наступного пленарного засідання, 6 лютого.