Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів міністерку соціальної політики Марину Лазебну до складу Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19.

Про це йдеться в указі № 91/2020 від 17 березня.

«На часткову зміну статті З указу президента України від 16 березня 2020 року № 88 «Про Координаційну раду з протидії поширенню COVID-19» увести до персонального складу… Лазебну Марину Володимирівну — міністра соціальної політики України», — йдеться в документі.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Напередодні президент Володимир Зеленський створив консультативно-дорадчий орган — Координаційну раду з протидії поширенню коронавірусу та очолив її.

Цей орган має моніторити ситуацію та напрацьовувати пропозиції щодо заходів для запобігання коронавірусу в Україні.

До координаційної ради також ввійшли очільник МВС Арсен Аваков, секретар РНБО Олексій Данілов, міністр охорони здоров'я Ілля Ємець, глава Офісу президента Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, головний санлікар України Віктор Ляшко та інші.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Наразі відомо про 7 випадків інфікування коронавірусом в Україні: 4 випадки в Чернівецькій області, 1 в Житомирській (летальний), 2 у Києві.

Поділитись: