УКРАЇНА

Одесита, який трощив авто біля суду в Києві, взяли під домашній арешт

18 лютого, 2018 08:21
УКРАЇНА/Одесита, який трощив авто біля суду в Києві, взяли під домашній арешт
Зберегти
Вигляд
Солом’янський районний суд Києва відправив під домашній арешт одесита Анатолія Мазура, який потрощив сокирою авто біля цього суду 16 лютого.

Солом’янський районний суд Києва відправив під домашній арешт одесита Анатолія Мазура, який потрощив сокирою авто біля цього суду 16 лютого.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Мазур буде під арештом 2 місяці, його також зобов’язали не залишати місце проживання, здати закордонний паспорт і носити електронний браслет.

Протягом кількагодинного засідання адвокати чоловіка заявляли про відвід судді через те, що рішення у справі Мазура може бути упередженим — бо Мазур потрощив авто співробітників суду.

Захист Мазура, як і сам підозрюваний, просили не брати його під варту, зокрема, через те, що Мазур має малолітню дитину, хвору матір і сестру, яка нещодавно народила.

Двоє народних депутатів, серед яких Ігор Луценко та Єгор Соболєв, а також один помічник народного депутата Андрія Левуса заявили, що готові взяти чоловіка на поруки.

А прокурори наполягали на взятті Мазура під варту без альтернативи застави.

Нагадаємо, що вдень 16 лютого одесит Анатолій Мазур із сокирою зайшов у двір Солом'янського районного суду Києва та пошкодив 13 автомобілів. За даними прес-секретаря Вищої ради правосуддя Оксани Лисенко ніхто не постраждав.

Пізніше адвокат Мазура повідомив, що Анатолія Мазура підозрюють у вчиненні хуліганський дій

У четвер, 15 лютого, суд обрав запобіжний захід Труханову — його відпустили на поруки депутата від БПП Дмитра Голубова. Прокуратура просила суд узяти Труханова під варту з альтернативою виходу під заставу у розмірі 50 мільйонів гривень. 

Біля суду, де слухали справу Труханова, сталися сутички і постріли. Унаслідок сутичок поблизу суду, за попередніми даними, поранено 4 людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тітушки, стрілянина і друзі-депутати: Як Одеса рятувала Труханова в Києві.

Пов`язані новини