Банк з російським капіталом, «Альфа-банк», повідомив про закриття частини своїх відділень та припинення роботи з готівковою іноземною валютою на час карантину.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті банку.

«Призупинення роботи деяких відділень – необхідний захід в умовах поширення небезпечного захворювання в рамках заходів щодо карантину, уведених місцевою владою. Банк як соціально відповідальна компанія піклується як про клієнтів, так і про співробітників», — пояснюють в «Альфа-банку», який входить до переліку системно важливих українських банків.

Там зазначають, що клієнти банку матимуть змогу проводити всі операції онлайн, через інтернет-банкінг. Перелік закритих відділень за посиланням.

Крім цього, «Альфа-банк» призупиняє здійснення готівкових валютних операцій, таких як зняття валюти з рахунку у касі банку, купівля готівкової валюти тощо. Обмінювати валюту можна буде й надалі, але онлайн.

Напередодні у Національному банку заявили про брак готівкової валюти у банківських установах через ажіотаж серед українців. У Нацбанку рекомендували клієнтам банків обмінювати валюту онлайн.

Водночас Нацбанк повідомляв, що банківська система на час карантину працюватиме у звичайному режимі, зокрема працюватимуть усі банківські установи.

Для того, аби стимулювати українців користуватися інтернет-банкінгом та не ходити у банківські відділення, НБУ рекомендував банкам знизити комісії на такі послуги та на безготівкові розрахунки.

Поділитись: